NA MUR BETON

TWÓJ PARTNER

NOWOŚĆ 2019 autoklawizowany beton komórkowy AAC OD 200.

Z przyjemnością informujemy, że od marca 2019r w ofercie „Prefabet Osława Dąbrowa” S.A. znajduje się nowy produkt, czyli autoklawizowany beton komórkowy AAC OD 200.

OD 200 charakteryzuje się:

-niską gęstością objętościową i wysokim współczynnikiem ciepła.

OD 200 znajduje swoje zastosowanie:

– w ścianach przeznaczonych do izolacji cieplnej;
– w przegrodach niekonstrukcyjnych;
– w systemach dociepleń wieńców;
– w renowacji budynków zabytkowych;
– w adaptacji przestrzeni poprzemysłowej.

Jako materiał wyjątkowo lekki OD 200 może być wykorzystywany wszędzie tam, gdzie konstrukcja nie może przenosić dużych obciążeń i nie istnieje możliwość zastosowania materiałów ciężkich, szczególnie na ostatnich kondygnacjach budynków, poddaszach czy domkach letniskowych itp.

OD 200 to także wdzięczny materiał do wdrożenia w życie modernistycznych projektów typu, tzw. Ścian i dachów „zielonych”, makiet, instalacji…., czyli wszędzie tam, gdzie poszukiwany jest materiał lekki i łatwy do obróbki.

Mamy nadzieję, że nasz nowy produkt będzie odpowiedzią na Państwa potrzeby, zwłaszcza te które wynikają z nowoczesnego gospodarowania energią cieplną budynków z uwzględnieniem dbałości o ekologię.

Liczymy także na to iż nasz nowy produkt OD 200 umożliwi wcielenie w życie kreatywnych pomysłów zagospodarowania wnętrz i zainteresuje szczególnie projektantów i wszystkich tych którzy w wyjątkowy sposób pragną kształtować przestrzeń wokół siebie.