NA MUR BETON

TWÓJ PARTNER

HURTOWNIA BUDOWLANA SZCZECINEK

Hurtowni budowlana Prefabet w Szczecinku powstała w roku. Od tego czasu nieustannie poszerzamy wachlarz dostępnych materiałów budowlanych i budujemy silne grono powracających do nas klientów. W ciągu tych wielu lat ciężkiej pracy zaufali nam najlepsi wykonawcy i inwestorzy.

Przez lata działalności w ramach hurtowni budowanej nawiązaliśmy współpracę z kilkudziesięcioma wiodącym producentami materiałów budowlanych. Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych zarówno detaliczną jak i hurtową. Jesteśmy dystrybutorem i składem fabrycznym dla wielu cenionych dostawców. Na dzień dzisiejszy możemy zaoferować klientom ze Szczecinka i okolic  materiały do budowy począwszy od fundamentów aż po dach.

W naszej hurtowni pracuje wykwalifikowana kadra służąca fachową pomocą w doborze materiałów budowlanych przy budowie wszelkiego rodzaju obiektów.

Hurtownia materiałów budowlanych Prefabet Szczecinek dysponuje transportem mniejszym dostawczym jaki większym samochodem z HDS, co ułatwia dowóz do klienta i rozładunek materiałów w obrębie jak i poza granicami miasta.

Dane kontaktowe:

Hurtownia Budowlana
Prefabet Szczecinek
ul. Harcerska 3-5
78-400 Szczecinek
Mail: szczecinek@prefabet.com.pl
Tel. 943743523, 512382125
Fax 943748921

Godziny otwarcia:
7:00 – 16:00 poniedziałek-piątek

Skontaktuj się z nami